page_banner

Știri

MEDLAB Orientul Mijlociu

Perioada expoziției: 06-09 februarie 2023

Locul expoziției: Emiratele Arabe Unite - Dubai World Trade Exhibition Center

Organizator: Informa Markets

Echipa noastră

Să fim scena realizării viselor angajaților noștri!Pentru a construi o echipă mai fericită, mai unită și mai profesionistă!Salutăm cu sinceritate cumpărătorii din străinătate să se consulte pentru acea cooperare pe termen lung plus avansarea reciprocă.Preț competitiv fix, am insistat constant asupra evoluției soluțiilor, am cheltuit fonduri bune și resurse umane în modernizarea tehnologică și am facilitat îmbunătățirea producției, satisfacând dorințele perspectivelor din toate țările și regiunile.Echipa noastră are o experiență industrială bogată și un nivel tehnic ridicat.80% dintre membrii echipei au mai mult de 5 ani de experiență în service pentru produse mecanice.Prin urmare, suntem foarte încrezători în a vă oferi cea mai bună calitate și servicii.De-a lungul anilor, compania noastră a fost lăudată și apreciată de numărul mare de clienți noi și vechi, în conformitate cu scopul „de înaltă calitate și servicii perfecte”

stiri7

ARAB LAB a devenit platforma de tranzacționare preferată pentru diverse industrii, cum ar fi tehnologia de laborator, biotehnologia, științele vieții, laboratoarele automate de înaltă tehnologie și procesarea datelor.Fiind o expoziție anuală organizată în Dubai, oferă expozanților o oportunitate unică de a-și prezenta noile tehnologii și realizări în timp ce lucrează în rețea cu factorii de decizie și cumpărătorii companiilor internaționale.

Este regiunea Orientului Mijlociu de expoziție de echipamente experimentale și echipamente de testare.ARAB LAB a construit o platformă de comerț profesională pentru tehnologia de laborator, biotehnologie și științe ale vieții, laboratoare automate de înaltă tehnologie și prelucrare a datelor și alte industrii conexe.Expozanții prezintă noi tehnologii și realizări la expoziție în fiecare an, iar factorii de decizie și cumpărătorii finali ai multor companii internaționale caută, de asemenea, consumabile și contacte de afaceri aici.Expoziția este Dubai pregătită până acum devreme, echipată cu expoziție de echipamente experimentale profesionale perfecte, dar și din cauza expoziției sale ca experiment și echipamente experimentale din Dubai și binecunoscută în industrie.Expoziția este listată ca o expoziție recomandată la nivel mondial de Asociația Internațională pentru Echipamente și Mobilier de Laborator (SEFA) American Scientific Instrument Equipment and Laboratory Furniture International Association (SEFA).În ultimii ani, odată cu sprijinul și investițiile din ce în ce mai mari din partea guvernului local și a asociațiilor de afaceri din Dubai, diferite rapoarte din media au fost mai frecvente.


Ora postării: 25-jun-2023